Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Blog
Tipy na tvoření s kreativním adventním kalendářem BETLÉM Tipy na tvoření s kreativním adventním kalendářem BETLÉM
Tipy, návody a inspirace, jak pracovat s omalovánkovým adventním kalendářem BETLÉM. číst celé
Zobrazit všechny články

 

 

 

 


Společně pomáháme!  1. Úvod
  2. Blog

Blog

Na našem Kukandoblogu najdete nejrůznější omalovánkové i jiné novinky.

Pokud chcete dostávat Kukandonovinky do mailu, můžete se přihlásit k odběru našich Kukandonovinek.

Nejnovější články

Omalovánky a tvoření
Tipy, návody a inspirace, jak pracovat s omalovánkovým adventním kalendářem BETLÉM.
Omalovánky a tvoření
Chcete s dětmi potěšit své blízké originálním vlastnoručně vybarveným vánočním 3D přáníčkem? Tak právě jedno takové jsme pro vás připravili :-)
Omalovánky a tvoření
S kreativním adventním kalendářem BETLÉM se dá tvořit nejrůznějšími způsoby. Ela (10 let) a Mikuláš (8 let) s postavičkami z betlému vytvořili krásná videa s pomocí stop motion animace.
Omalovánky a tvoření
Nechte si doma poletovat anděla! Anděl z adventního kalendáře BETLÉM – kreativní závěsná dekorace ke stažení a vytištění zdarma. Anděla s hvězdičkami můžete zavěsit do prostoru, do okna nebo třeba na dveře od pokoje nebo s ním můžete libovolně ozdobit adventní kalendář BETLÉM pro své děti.
Novinky
26.10.2022
Novinky
Kukando anděl na vás může o Vánocích pomrkávat i z perníčků! Tady je supersnadný (a superpodrobný) recept na těsto i detailní postup pečení perníčků, který zvládnou i děti (testováno! :-) ). Hotové jsou raz dva, nemusíte je složitě zdobit, a přesto budou krásné!
Omalovánky a tvoření
Omalovánková srdíčka vznikla nejdřív jako doplněk pro papírového anděla - omalovánku a vystřihovánku ke stažení, který má na bříšku srdíčko s místem pro věnování, ale můžete je využít i jako cedulku na jakýkoliv jiný dárek.
Omalovánky a tvoření
Přemýšlíte, co s dětmi vytvořit pro paní učitelky nebo třeba babičky a tetičky? Přidejte k libovolnému (třeba jedlému) dárečku vlastnoručně vybarvené andělské minipřáníčko a máte dárek, který potěší mlsný jazýček i oči :-)
Omalovánky a tvoření
Kolik rodin, tolik verzí našeho kreativního adventní kalendáře. 🎨 Jaký bude ten váš? Nechte se inspirovat v našem článku s tipy na tvoření. Budete překvapení, co všechno se dá z omalovánkového betlému z Kukanda vykouzlit.
Novinky
21.10.2022
Novinky
Vybarvovací trička s originálními autorskými obrázky ve variantě s obrázkem, se jménem nebo jiným textem na přání.
Omalovánky a tvoření
Andělů není nikdy dost! 😇 Kromě dekorativního závěsu s andílkem je tady i anděl stojící, kterému můžete do srdíčka na bříšku vepsat věnování. ❤️
Článků na stránku 102030