Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Blog
Omalovánková přání k Valentýnu ke stažení Omalovánková přání k Valentýnu ke stažení
Valentýnské omalovánky a přáníčka pro velké i malé, kteří chtějí potěšit někoho, koho mají opravdu rádi :-) číst celé
Zobrazit všechny články

 

 

 

 


Společně pomáháme!  1. Úvod
  2. Blog
  3. Uklízendo

Uklízendo

Nejnovější články
Uklízendo
15.02.2022
Uklízendo
Jak se stane, že svým dětem přestaneme „přes noc“ rozumět a jak z toho ven. O tom, co to je rodičovský stres, nebo proč si často myslíme, že jsme jako rodiče selhali. I o tom, jak sakra donutit puberťáka, aby si posbíral oblečení ze země.
Uklízendo
26.11.2021
Uklízendo
Článek od Heleny Procházkové, autorky projektu "Útulný domov pro pořádkumilovné bordeláře", kterou jsme požádali o tipy, jak na předvánoční úklid s dětmi.
Uklízendo
09.11.2021
Uklízendo
Určitě to znáte. Plížíte se v noci bytem, zhasnuto, abyste nikoho nevzbudili… a vtom se vám do chodidla zakousne ostrá bolest. Lego kostka. Pořád nechcete nikoho vzbudit, a tak jen mezi zuby tiše cedíte: “Kolikrát jsem jim večer říkala, ať si to uklidí! Sakra! Proč to zrovna u nás doma nefunguje?!”
Uklízendo
22.10.2021
Uklízendo
Rozhovor s psychologem Radkem Ptáčkem o tom, jak zapojit děti do úklidu, jak podpořit motivaci dětí (nejen) k úklidu, i o tom, proč je vzájemný vztah rodiče s dítětem důležitější než styl výchovy.
Uklízendo
19.10.2021
Uklízendo
Jaké jsou hlavní novinky a změny, proč je součástí Uklízenda i hadřík a co v krabičce dělá harmonika?
Uklízendo
08.01.2021
Uklízendo
Článek od Marka Pokorného, který vyšel v příloze VÍKEND Hospodářských novin, a ve kterém se na celé stránce píše o tom, jak Uklízendo vzniklo a jak ho vidí děti, rodiče i odborníci.
Uklízendo
10.06.2020
Uklízendo
Dohadování o úklidu a pomoci s domácími pracemi je ve většině rodin na denním pořádku. U nás to nebylo jinak. Naše 8letá dcerka a 10letý syn se při upozornění, že je potřeba uklidit, často zatvářili, jako by jim uletěly včely.
Článků na stránku 102030