Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 9-16 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Blog
„Jak zvládnout pubertu? Jediná cesta je partnerský přístup,“ říká dětský psycholog
23.01.2022 Uklízendo
„Jak zvládnout pubertu? Jediná cesta je partnerský přístup,“ říká dětský psycholog
Jak se stane, že svým dětem přestaneme „přes noc“ rozumět a jak z toho ven. O tom, co to je rodičovský stres, nebo proč si často myslíme, že jsme jak... číst celé
Kukando hledá ambasador(k)y
15.01.2022 Novinky
Kukando hledá ambasador(k)y
Máte rádi Kukando obrázky, veselé barvy, dobrou náladu a tvoření? Máte doma drobotinu ve věku 3-10 let? Nebo jich máte celou třídu či kroužek? Rádi fo... číst celé
Zobrazit všechny články
Najdete nás na FACEBOOKU

 

 

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Uklízendo

Uklízendo

Nejnovější články
Uklízendo
23.01.2022
Uklízendo
Jak se stane, že svým dětem přestaneme „přes noc“ rozumět a jak z toho ven. O tom, co to je rodičovský stres, nebo proč si často myslíme, že jsme jako rodiče selhali. I o tom, jak sakra donutit puberťáka, aby si posbíral oblečení ze země.
Uklízendo
26.11.2021
Uklízendo
Článek od Heleny Procházkové, autorky projektu "Útulný domov pro pořádkumilovné bordeláře", kterou jsme požádali o tipy, jak na předvánoční úklid s dětmi.
Uklízendo
09.11.2021
Uklízendo
Určitě to znáte. Plížíte se v noci bytem, zhasnuto, abyste nikoho nevzbudili… a vtom se vám do chodidla zakousne ostrá bolest. Lego kostka. Pořád nechcete nikoho vzbudit, a tak jen mezi zuby tiše cedíte: “Kolikrát jsem jim večer říkala, ať si to uklidí! Sakra! Proč to zrovna u nás doma nefunguje?!”
Uklízendo
22.10.2021
Uklízendo
Rozhovor s psychologem Radkem Ptáčkem o tom, jak zapojit děti do úklidu, jak podpořit motivaci dětí (nejen) k úklidu, i o tom, proč je vzájemný vztah rodiče s dítětem důležitější než styl výchovy.
Uklízendo
19.10.2021
Uklízendo
Jaké jsou hlavní novinky a změny, proč je součástí Uklízenda i hadřík a co v krabičce dělá harmonika?
Uklízendo
14.04.2021
Uklízendo
Střídací tabulka pro sourozence je nově ke stažení v členské sekci! Praktická vychytávka, díky které budou mít všichni jasno, kdo je na řadě s vynesením koše nebo třeba s vyklizením myčky 🙂
Uklízendo
08.01.2021
Uklízendo
Článek od Marka Pokorného, který vyšel v příloze VÍKEND Hospodářských novin, a ve kterém se na celé stránce píše o tom, jak Uklízendo vzniklo a jak ho vidí děti, rodiče i odborníci.
Uklízendo
10.06.2020
Uklízendo
Dohadování o úklidu a pomoci s domácími pracemi je ve většině rodin na denním pořádku. U nás to nebylo jinak. Naše 8letá dcerka a 10letý syn se při upozornění, že je potřeba uklidit, často zatvářili, jako by jim uletěly včely.
Článků na stránku 102030