Tipy na DÁRKY PRO UČITELKY I DĚTI na konec školního roku najdete na blogu >>
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Blog
Tipy na dárky pro učitelky i děti na konec školního roku
30.05.2023 Novinky
Tipy na dárky pro učitelky i děti na konec školního roku
Lámete si hlavu, čím udělat radost své paní učitelce nebo panu učiteli a co pro děti za vysvědčení? Co vymyslet, aby dáreček udělal radost, a navíc by... číst celé
Zobrazit všechny články

 

 

 

 


Společně pomáháme!  1. Úvod
  2. O nás
Jana Andrésková & KUKANDO

Od obrazů k obrázkům

Za autorskou značkou Kukando stojí Jana Andrésková, webdesignerka a výtvarnice, která se kvůli svým dětem nadšeně vrhla na tvoření pro děti. Záměrem jejích obrázků je přinášet radost do každodenního života, proto si její veselé obrázky můžete pořídit na plecháčcích, hrnečcích, tričkách nebo taškách. 

Vedle veselých barevných plecháčků a triček se Kukando zaměřuje také na rozvíjení dětské radosti z tvoření skrze omalovánky a jiné kreativní produkty. Omalovánky se silnými černými linkami jsou u dětí velmi oblíbené, protože si mohou užít radost z tvoření bez stresu z přetáhnutí, jako je obvyklé u klasických omalovánek s tenkými linkami. Na podzim 2021 vzniká řada vybarvovacích triček, které se rychle staly druhou nejprodávanější kategorií – hned po plecháčcích se jménem.

Zajímavé okamžiky v Kukandu

Na podzim 2020 realizujeme první tištěné omalovánky – omalovánkový adventní kalendář BETLÉM, které v prosinci 2020 společně s Evičkou a Ninkou prezentujeme v SAMA DOMA.

 

Díky úspěchu BETLÉMU můžeme přispět celých 56 880 Kč neziskové organizaci ZDRAVOTNÍ KLAUN.

V březnu 2020 Jana pro potřeby sebe a svých dětí vymýšlí rodinnou hru UKLÍZENDO, která má za cíl pomoci dětem v motivaci k úklidu a jiným povinnostem. V lednu 2021 se o hře píše v článku ve víkendové příloze Hospodářských novin.

A tohle je začátek Kukanda před 7 lety. Jáchym a Eva se svými slony, které  pro ně Jana namalovala, aby nebyli smutní, že pořád maluje obrazy pro dospělé, a pro ně nic :-)

Mám radost, že jste k nám zabloudili a věříme, že si u nás něco pro radost vyberete :-)

Jana Andrésková