DÁREK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE >> čím větší nákup, tím víc superbarevných samolepek :-)
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Blog
Jednoduchý recept na velikonoční perníčky, které zvládnou i děti Jednoduchý recept na velikonoční perníčky, které zvládnou i děti
Supersnadný recept na těsto i detailní postup pečení velikonočních perníčků, které zvládnou i děti (testováno!) :-) číst celé
Zobrazit všechny články

 

 

 

 


Společně pomáháme!  1. Úvod
  2. Blog
  3. Novinky
  4. Tipy na dárky pro učitelky i děti na konec školního roku
19.06.2022
Novinky

Tipy na dárky pro učitelky i děti na konec školního roku

Ještě si lámete hlavu, co pro děti za vysvědčení nebo čím udělat radost své paní učitelce nebo panu učiteli? Co vymyslet, aby dáreček udělal radost, a navíc byl originální? Kukando vám vytrhne trn z paty :-) Za jedno poštovné zvládnete pořídit dárek pro paní učitelku i pro děti.

DÁRKY PRO UČITELKY A UČITELE

Plecháčky a hrnečky

Omrkněte naše plecháčky a hrnečky pro nejlepší paní učitelku pod sluncem nebo jen tak pro radost. S věnováním nebo bez, můžete si vybrat. Vězte, že hrneček z Kukanda vyloudí úsměv na tváři, ať už z něj paní učitelka bude pít kávu, nebo ho naplní tužkami!

 

Máme pro vás 4 tipy, jak dárek dovést k dokonalosti a udělat radost paní učitelce tím, co právě ona ocení nejvíc.

1. Pro milovníky tradic: Kytka pro paní učitelku k vysvědčení prostě patří! Když do plecháčku zasadíte malou kytičku, nejen že paní učitelce uděláte radost, ale vyhnete se v úterý 29. 6. frontám před květinářstvím :-) 

2. Pro milovníky sladkostí (a Zero Waste): Naplňte hrnek oříšky, čokoládovými bonbony, sypaným čajem nebo dobrou, praženou kávou – a máte dárek jako malovaný!

3. Pro milovníky malování: Hrnečku kromě dobrot sluší i sada pastelek, pravítko nebo nová (červená! ;-) ) propiska.

4. Pro perfekcionisty: S vybarveným Kukando přáníčkem nebo poděkováním na visačce je dárek dokonalost sama. Přáníčka a visačky stahujte zdarma na webu Kukanda.

Z přáníčka můžete vyrobit i visačku na dárek nebo zápich ke kytce – stačí motiv z přání vystřihnout, a buď nalepit na špejli a zapíchnout do květináče, nebo udělat dírku děrovačkou a přivázat mašlí.

Originální sušenky

Napečte s dětmi perníčky nebo sušenky s našimi vykrajovátky a úspěch je zaručen. A vůbec nevadí, jestli sušenky dětem vyjdou trochu našišato, jde tu přece o radost.

A ČÍM POTĚŠIT ZA VYSVĚDČENÍ DĚTI?

Plecháček – jednička každé léto

Plecháček je jako stvořený pro prázdninová dobrodružství – na chladivou vodu ze studánky nebo na sbírání borůvek a malin. Nerozbije se a je tak lehounký, že to v batůžku ani nepoznáte. A když na něm děti budou mít i své jméno, ani na táboře se jim neztratí.

>> Plecháčky se jménem
>> Plecháčky s obrázkem

Vybarvovací trička

Vybarvovací trička jsou skvělým dárkem na prázdniny. Se jménem na příměstský tábor, s delfínem k moři, s netopýrem pod stan, s rybou na vodu nebo s veverkou jen tak na výlety. Když je pořídíte na rodinnou dovolenou, bude poznat, že patříte k sobě. Máme dětská, dámská i pánská, pro mrňousky, školáky, mámy i táty, babičky i dědy. 

>> Vybarvovací trička
>> Vybarvovací trička se jménem

Barevná dětská trička s veselým obrázkem

Kdyby se vám nechtělo vybarvovat, sáhněte po barevných tričkách. Jestli jedete v partě, můžou mít děti trička jedné barvy, každé s jiným zvířátkem – a budou nadšené. Navíc všichni poznají, ke komu patří – a až se na nádvoří hradu omylem přidají k jiné partě… hned se na to přijde.

>> Barevná dětská trička
>> Barevná dětská trička se jménem na přání

Vaky na záda

s oblíbeným zvířátkem – na plavky, ručník a sluneční brýle. Pak už stačí jen dojít k rybníku a nebo třeba k moři… a léto může začít :-)

>> Vaky na záda
>> Vaky na záda se jménem

 

Když si hrnečky a další dárky objednáte a zaplatíte do neděle 20. června, stihneme je vyrobit a doručit ještě do konce školního roku.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli