Tipy na DÁRKY PRO UČITELKY I DĚTI na konec školního roku najdete na blogu >>
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Blog
Tipy na dárky pro učitelky i děti na konec školního roku
30.05.2023 Novinky
Tipy na dárky pro učitelky i děti na konec školního roku
Lámete si hlavu, čím udělat radost své paní učitelce nebo panu učiteli a co pro děti za vysvědčení? Co vymyslet, aby dáreček udělal radost, a navíc by... číst celé
Zobrazit všechny články

 

 

 

 


Společně pomáháme! 1. Úvod
 2. SAMOLEPKY
 3. Samolepka SMÍCHEM KE ZDRAVÍ – podpořte s námi Zdravotního klauna

Samolepka SMÍCHEM KE ZDRAVÍ – podpořte s námi Zdravotního klauna

Přihoďte k nákupu veselou samolepku a podpořte tak organizaci Zdravotní klaun. Vybranou částku převedeme s radostí na účet Zdravotního klauna. Klaunsk... celý popis
30 Kč
25 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:VP002
 • Popis produktu
 • Samolepka SMÍCHEM KE ZDRAVÍ – podpořte s námi Zdravotního klauna
  Samolepka SMÍCHEM KE ZDRAVÍ – podpořte s námi Zdravotního klauna
  30 Kč
  25 Kč bez DPH
 • ks
Popis produktu

Přihoďte k nákupu veselou samolepku a podpořte tak organizaci Zdravotní klaun. Vybranou částku převedeme s radostí na účet Zdravotního klauna.

Klaunskou samolepkou o průměru 6cm si můžete oživit diář, desky, nebo třeba lahev na pití. Díky své odolnosti vám bude dělat radost dlouhou dobu. Částku, vybranou za samolepky, pošleme na účet Zdravotního klauna o. p. s.

Pořiďte si samolepku a darujte radost!

Rozdávat radost a smích tam, kde se jich nedostává

Posláním neziskové organizace Zdravotní klaun je „rozdávat radost a smích tam, kde se jich nedostává“. Úžasní zdravotní klauni dokáží rozveselit spoustu dětí a seniorů, kteří se zrovna ocitli v nemocničním prostředí, kde často veselo nebývá.

Zdravotní klaun o. p. s. nemá vlastní zdroje příjmů a jeho fungování je zcela závislé na příspěvcích od dárců. Kukando se rozhodlo řady dárců rozšířit, protože máme vlastně stejný cíl, jen jinou cestu. Zakoupením samolepky se můžete stát dárcem i vy, z každé zakoupené samolepky posíláme celou částku (bez DPH) na účet Zdravotního klauna. Více o Zdravotním klaunovi se dozvíte na www.zdravotniklaun.cz.

A jestli si chcete počíst, nás pokaždé dojme příběh Ptáček pod postelí od zakladatele Zdravotního klauna, Garyho Edwardse.

🧡 Společně jsem poslali už 56.880 Kč 🧡

V loňském roce jsme díky všem, kteří zakoupili kreativní adventní kalendář BETLÉM poslali celých 56.880 Kč na podporu této skvělé organizace. 

"Nápad Kukanda vytvořit kreativní adventní kalendář a spojit ho s podporou naší dobročinné organizace se nám od začátku líbil. Mile nás překvapila finanční částka, kterou se podařilo tímto krásným činem pro smíchuplnou pomoc získat. Díky našim dárcům jako je právě i Kukando, tak můžeme pokračovat v naší misi šíření radosti a smíchu tam, kde se jich nedostává." 

Alena Seoud, ředitelka fundraisingu a marketingu, Zdravotní klaun, o.p.s.

DĚKUJEME, ŽE S NÁMI POMÁHÁTE SMÍCHUPLNĚ!

Za Kukando vás s úsměvem zdraví
Jana Andrésková & její tým

Zboží zařazeno v kategoriích